Konkurs na stanowisko doktorant stypendysta w projekcie OPUS 21

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie (AGH), Wydział Odlewnictwa.

Nazwa stanowiska: doktorant-stypendysta

Celem konkursu jest wyłonienie kandydata w ramach realizacji projektu Narodowego Centrum Nauki OPUS 21, pt. „Biodegradowalne hierarchiczne porowate stopy magnezu wytwarzane na drodze reakcji gazowo-eutektycznej w połączeniu z techniką infiltracji”, który realizować będzie Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Odlewnictwa, którego kierownikiem jest prof. dr hab. inż. Jerzy J. Sobczak.

Typ konkursu NCN: OPUS 21

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.03.2023, 12:00

Forma składania ofert

zgłoszenia należy składać osobiście pod adresem:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie

Wydział Odlewnictwa

ul. Reymonta 23, 30-059 Kraków

piętro I, pok. 115

w kopercie podpisanej: prof. dr hab. inż. Jerzy J. Sobczak: Konkurs do projektu 2021/41/B/ST5/02787 (BioPoMag).

Warunki zatrudnienia:

• Rodzaj umowy: stypendialna.
  • Stypendium: 5000 zł/miesięcznie.
  • Data rozpoczęcia: 1 maj 2023.
  • Okres zatrudnienia: 3 miesiące.
  • Miejsce zatrudnienia: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w  Krakowie, Wydział Odlewnictwa (pawilon D-8).

Szczegółowe informacje w linku.