Wydział

Bal Odlewnika 2022 za nami!

Dnia 28.10 br. odbył się Bal Odlewnika 2022. Oficjalne rozpoczęcie odbyło się o godzinie 19:00 w Hotelu Swing w Krakowie.

Gości Balu powitała przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Odlewnictwa Julia Mioduszewska wraz ze swoim zastępcą Robertem Żaakiem oraz koordynatorką wydarzenia Aleksandrą Kogut. Następnie głos kolejno zabrali Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Marcin Górny oraz Prorektor ds. Studenckich wywodzący się z naszego Wydziału prof. dr hab. inż. Rafał Dańko.

Temat przewodni tegorocznego Balu – kultowy film „Ojciec Chrzestny” został inspiracją do stworzenia dekoracji i atrakcji tego wieczoru. Przed północą na uczestników czekał quiz. Zawarte w nim pytania dotyczyły nie tylko filmu, ale także zawiłości technologii odlewania. Zabawy odbywały się również na parkiecie, po których uczestnicy zostali obdarowani nagrodami. Goście mogli także skorzystać z fotobudki i przygotowanej ścianki do zdjęć.

Już po raz szósty na Balu Odlewnika o muzykę, przy której uczestnicy wydarzenia bawili się do białego rana, zadbał DjStradom.

Dziękujemy organizatorom Balu i do zobaczenia na parkiecie w przyszłym roku!

Skip to content