Artykuł autorstwa pracowników Wydziału Odlewnictwa nagrodzony na kongresie Aluminium 2000

Publikacja „AlZn-matrix cast composites reinforced with Ti aluminides” autorstwa Paweł K. KRAJEWSKI, A. Lindsay Greer, Jiri Orava, Beata GRACZ, Grzegorz PIWOWARSKI, Magdalena KAWALEC, Ewa OLEJNIK, Witold K. KRAJEWSKI, powstała w ramach zrealizowanego na Wydziale Odlewnictwa projektu NCN OPUS nr UMO-2017/25/B/ST8/00150 (kierownik projektu prof. Witold Krajewski), we współpracy z zagranicznym partnerem projektu – Department of Materials Science and Metallurgy, Uniwersity of Cambridge, UK.

Prezentacja została wygłoszona na  prestiżowym kongresie światowym  Aluminium 2000, współorganizowanym przez Uniwersytet Boloński.