Oferta pracy Metals Minerals Sp. z o.o.

Firma Metals Minerals Sp. z o.o. do biura technicznego w Krakowie przy ulicy Marcika 2 poszukuje młodej i ambitnej osoby do wsparcia zespołu maszyn odlewniczych (metale nieżelazne). Oferuje pracę na cały etat lub jego część przy wdrażaniu najnowocześniejszych technologii na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

• Promocja i sprzedaż urządzeń do ultradźwiękowego czyszczenia form odlewniczych oraz dla wtrysku tworzyw sztucznych.
  • Udzielanie porad dotyczących sprzedawanych produktów i systemów,
  • Współtworzenie polityki marketingowej firmy
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktowych dla użytkowników oraz technologów,
  • Reprezentowanie firmy podczas targów oraz konferencji branżowych.
  • Współpraca w zakresie promowania pozostałych oferowanych rozwiązać, jak maszyny odlewnicze (nisko i wysokociśnieniowe, grawitacyjne), pieców odlewniczych, systemów wtrysku metalu, termoregulatorów do form itp.
  • Współpraca w zakresie obsługi obecnych Klientów pozostałych technologii pod względem dokumentacji, części zamiennych, rozwiązywania problemów technicznych

Wymagania:

• Student piątego roku lub lat wcześniejszych w przypadku studiów zaocznych.
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju oraz szkoleń zagranicznych na terenie Europy.
    Mile widziane:
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Słownictwo z zakresu angielskiego technicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: bartosz.malysa@metals-minerals.com.pl, oraz kontakt telefoniczny pod numerem 694-880-927.
Więcej informacji o firmie na stronie www.metals-minerals.pl
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, prowadzonego przez Metals Minerals Sp. z o.o., ul. Lencewicza 2A, 01-493 Warszawa, NIP 527-100-49-17. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.