Nawiązanie współpracy z firmą TÜV SÜD Polska

W dniu 14 listopada 2022r. firma TÜV SÜD Polska, reprezentowana przez Dyrektora działu Industry Service – Artura Labusa, podpisała porozumienie o współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, której przedstawicielem był prof. dr hab. inż. Rafał Wiśniowski – Prorektor ds. Współpracy.

Z przyjemnością informujemy więc, że 16 lutego 2023r. Pan Artur Labus wraz z prof. dr hab. inż. Marcinem Górnym, Dziekanem Wydziału Odlewniczego Akademii Górniczo-Hutniczej, podjęli decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy w zakresie działalności naukowo-technicznej.

Współpraca obejmuje m.in.:

✅ Wspólne wdrażanie nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych,

✅ Wzajemne korzystanie z wiedzy naukowej i branżowej obu stron,

✅ Kształcenie absolwentów oraz organizację praktyk,

✅ Realizację wspólnych projektów badawczo-rozwojowych.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę – nasze wspólne przedsięwzięcia przyniosą wartość dodaną nie tylko studentom, ale i całej branży technicznej.”