Szkolenie dla Nauczycieli Akademickich z obsługi oprogramowania SolidWorks 3D CAD na poziomie zaawansowanym rekrutacja uzupełniająca

Wydziałowe Biuro Projektu Wydziału Odlewnictwa
w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie II (ZPR AGH II)” nr POWR.03.05.00-00-Z309/18 (Zadanie 5)

OGŁASZA REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ NA:

Szkolenie dla Nauczycieli Akademickich z obsługi oprogramowania SolidWorks 3D CAD na poziomie zaawansowanym.

Szkolenie na poziomie zaawansowanym obejmuje 30 godz., w tym:

1. Metody tworzenie szkiców 3D.
  2. Powielanie obiektów bryłowych i powierzchniowych poprzez:
  3. Tworzenie konfiguracji części.
  4. Wykorzystywanie zmiennych i formuł w wymiarowaniu częściach (szkiców i operacji).
  5. Wykonywanie konstrukcji spawanych.
  6. Metody projektowania części wykonanych z arkusza blachy.
  7. Wykonywanie pochyleń odlewniczych oraz obsługa narzędzia „Analiza pochylenia”.
  8. Metody tworzenia form rysunków modeli odlewnicznych oraz form.
  9. Praktyczne zasady projektowania części w celu wykorzystania ich w zewnętrznych programach symulacyjnych ProCAST i MAGMA Soft.
  10. Wykonywanie złożeń tzw. metodą od góry w dół.

Szkolenie odbędzie się na Wydziale Odlewnictwa.

Liczba miejsc: 8

Termin rekrutacji: od 14.02.2023 do 16.02.2023
Godziny: od 9.00 do 14.00 (wt-czw)
Miejsce składania dokumentów: Wydział Odlewnictwa, Biuro Dziekana
Nazwisko i dane kontaktowe koordynatora: dr hab. inż. Aldona Garbacz-Klempka, prof. AGH
Rejestracja kandydatów/ek odbywa się przez osobiste złożenie w Biurze Dziekana Wydziału Odlewnictwa:

Formularza rekrutacji uczestnictwa w Projekcie
Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie, Uczestnik Szkolenia zobowiązany jest złożyć w Wydziałowym Biurze Projektu:

Formularz Dane uczestnika Projektu
Oświadczenie uczestnika Projektu
Regulamin Projektu
WAŻNA INFORMACJA: Dokumenty rekrutacyjne muszą być wydrukowane w kolorze.