Szkolenie w zakresie zarządzania projektami metodą Scrum wraz z certyfikowanym egzaminem dla studentów AGH.

Szkolenie w zakresie zarządzania projektami metodą Scrum wraz z organizacją certyfikowanych egzaminów dających uprawnienia Scrum Mastera przeznaczone jest dla studentów AGH. Szkolenie ma na celu podnieść kompetencje studentów AGH w zakresie wdrażania i stosowania praktyk zwinnych w projektach oraz doskonalenia pracy w zespołach projektowych.

Szkolenie dwudniowe (2x8h lekcyjnych) w grupach max. 15 osobowych – stacjonarne lub on-line w zależności od decyzji uczestników. Terminy zajęć do uzgodnienia, zajęcia pierwszej grupy planowane na luty.

Ramowy opis zakresu szkolenia typu SM:

– Teoria, podstawy i założenia Scrum

– Ramy metodyczne Scrum, planowanie

– Ludzie, zespoły, samoorganizacja

– Scrum w organizacji, skalowanie Scrum, zmiana a Scrum

– Rola Scrum Mastera.

Wszelkie informacje zawarte są w Regulaminie szkolenia, który wraz z dokumentami rekrutacyjnymi jest dostępny do pobrania na stronie: https://iet.agh.edu.pl/program-power/ w zakładce: Szkolenie SCRUM.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z ostatnich szkoleń w ramach projektu POWER 3.5.