Konkurs na stanowisko stypendysty w projekcie NCN OPUS 22

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie (AGH), Wydział Odlewnictwa, Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych.

Nazwa stanowiska: stypendysta (student lub doktorant)

Celem konkursu jest wyłonienie kandydata w ramach realizacji projektu Narodowego Centrum Nauki OPUS 22 Umowa nr UMO-2021/43/B/ST8/03271 do projektu badawczego nr 2021/43/B/ST8/03271 pt. Zjawisko pochłaniania i wypychania nanocząstek przez interfejs ciało stałe-ciecz: model automatu komórkowego do symulacji i walidacji eksperymentalnej w układzie nano TiC-Al, którego kierownikiem ze strony Partnera Konsorcjum tj. AGH jest dr. inż. Ewa Olejnik.

Typ konkursu NCN: OPUS 22

Termin przyjmowania zgłoszeń: 25.10.2022, 23:59

Forma składania ofert: przesyłać elektronicznie na adres: eolejnik@agh.edu.pl; w tytule należy wpisać: Stypendium w konkursie OPUS 22

lub składać osobiście na adres:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie

Wydział Odlewnictwa

ul. Reymonta 23, 30-059 Kraków

z dopiskiem: Stypendium w konkursie OPUS 22

Warunki zatrudnienia:

Data rozpoczęcia pracy: 1 listopada 2022 r.

Miejsce pracy: Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie, Wydział Odlewnictwa, Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych. Kwota stypendium: 5000 zł miesięcznie w czasie obowiązywania umowy, przewidywany okres zatrudnienia to 36 miesięcy.

Szczegółowe informacje w linku.