Certyfikowane szkolenie dla Nauczycieli Akademickich z obsługi programu MAGMA na poziomie podstawowym dla nauczycieli akademickich rekrutacja uzupełniająca

Wydziałowe Biuro Projektu Wydziału Odlewnictwa
w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie II (ZPR AGH II)” nr POWR.03.05.00-00-Z309/18 (Zadanie 5)

OGŁASZA REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ NA

Szkolenie dla Nauczycieli Akademickich z obsługi programu MAGMA na poziomie podstawowym zakończone certyfikatem. Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje (3 dni/24 godz.).

Szkolenie podstawowe w zakresie użytkowania programu „MAGMASOFT standard” do symulacji odlewania grawitacyjnego do form jednorazowych (piaskowych) oraz cykliczne odlewanie do form trwałych (kokil).

Termin szkolenia: 30.01.2023-01.02.202

Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy KOM-ODLEW Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.

Liczba miejsc: 3

Termin rekrutacji: od 24.01.2023 do 26.01.2023
Godziny: od 9.00 do 14.00 (pon-czw)
Miejsce składania dokumentów: Wydział Odlewnictwa, Biuro Dziekana
Nazwisko i dane kontaktowe koordynatora: dr hab. inż. Aldona Garbacz-Klempka, prof. AGH
Rejestracja kandydatów/ek odbywa się przez osobiste złożenie w Biurze Dziekana Wydziału Odlewnictwa:

Formularza rekrutacji uczestnictwa w Projekcie
Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie/kurs/studia/staż itp., Uczestnik Szkolenia zobowiązany jest złożyć w Wydziałowym Biurze Projektu:

Formularz Dane uczestnika Projektu
Oświadczenie uczestnika Projektu
Regulamin Projektu

WAŻNA INFORMACJA: Dokumenty rekrutacyjne muszą być wydrukowane w kolorze.